Soluții de finanțare.
Dobândă 0.00%*

Ofertă leasing utilaje JCB

Prin parteneriatul nostru cu UniCredit Leasing Corporation IFN SA, suntem aici cu o ofertă prin structuri de leasing financiar care acoperă o gamă variată de utilaje de construcții JCB precum:

◦ Buldoexcavatoare
◦ Mini excavatoare
◦ Midi excavatoare

Informații referitoare la finanțare:
> Pentru perioada de finanțare între 12 și 48 luni de zile, marja anuală este 0.00%*
 *Dobândă variabilă Euribor 3M plus marja anuală de 0.00%
> Avans cuprins între 10% - 50%
> Oferta se adresează persoanelor juridice și este valabilă pentru contractele încheiate în perioada 01.01.2024 - 31.03.2024
> În limita stocului disponibil.

Avantaje client:
> Utilaje JCB performante oferite la standarde înalte de calitate prin distribuitorul autorizat TERRA România Utilaje de Construcții srl.
> Pachet competitiv de servicii financiare dedicate echipamentului dumneavoastră JCB prin UniCredit Leasing Corporation IFN SA.

Contactați-ne pentru mai multe detalii.

Call Center: +40317307301 
E-mail: office.ro@terra-world.com

Găsiți persoana dumneavoastră de contact din departamentul de Vânzări:

Județe: Satu Mare, Maramureș, Sălaj, Bihor:
Ionuț Crainic
T: +40731 220 474
i.crainic@terra-world.com

Județe: Suceava, Botoșani, Iași, Neamț, Bacău, Vaslui:
Dorin Tudoreanu
T: +40728 131 827
d.tudoreanu@terra-world.com

Județe: Cluj, Albă, Bistrița-Năsăud, Mureș:
Mihai Bontea
T: +40726 222 242
m.bontea@terra-world.com

Județe: Arad, Timiș, Hunedoara, Caraș-Severin:
Ciprian Cotoara
T: +40726 222 243
c.cotoara@terra-world.com

Județe: Harghita, Covasna, Sibiu, Brașov:
Dumitru Ghelase
T: +40733 522 522
d.ghelase@terra-world.com

Județe: Vrancea, Buzău, Teleorman, Ilfov, București:
Adrian Gheorghe
T: +40723 185 051
a.gheorghe@terra-world.com

Județe: Prahova, Dâmbovița, Giurgiu, Ilfov, București:
Radu Popoaca
T: +40732 850 202
r.popoaca@terra-world.com

Județe: Galați, Brăila, Tulcea, Ialomița, Călărași, Constanța:
Silviu Borșaru
T: +40731 202 115
s.borsaru@terra-world.com

Județe: Gorj, Vâlcea, Argeș, Mehedinți, Olt, Dolj:
Lucian Donea
T: +40728 828 952
l.donea@terra-world.com

 

Sebastian Ercuță
Key Account Manager
+40740 110 575
s.ercuta@terra-world.com

Traian Savu
Sales Manager
+40722 341 323
t.savu@terra-world.com

Completati formularul cu datele dvs
Succes
Solicitare consultatie
Succes
Sunati-ne!